نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
بلوط چاپ

بلوط چاپ
نويسندگان
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
پيوندهاي سايت
لينكي ثبت نشده است

هنگامي كه از چاپ بنر در زماني كوتاه و به صورت فوري سخن به ميان مياد ، نا خودآگاه بياد بنر هاي ترحيم و تسليت ميافتيم ، چرا كه معمولا تنها دليل چاپ بنر مي باشد كه كارفرما براي زمانبندي و ثبت سفارش از قبل آمادگي نداشته و بدليل شرايط پيش آمده ، درخواست اخذ هرچه سريعتر بنر را نيز دارد . با فاكتور گيري از عامل فوق دلايل محدودي براي چاپ فوري بنر مي توان متصور شد .  زمان چاپ بنر با توجه به تيراژ كار ، ميزان حساسيت روي كيفيت خروجي ، ابعاد ، ميزان توانايي اپراتور چاپ ، توان و تعداد چاپگرهاي وي ، تعداد نفرات در نوبت و … متغير مي باشد  . از مهمترين عواملي كه به تسريع چاپ بنركمك مي كند به عوامل زير اشاره كرد : چاپ بنر هاي مناسبتي گوناگون در زمان هاي كم كاري توسط اپراتور و درج نام هاي خاص مورد نظر مشتري در زمان رجوع ، استفاده از متدهاي چاپ بنر با ظرافت كم و سرعت بالا ، افزايش ماشين آلات و پرينترهاي چاپ بنر ( كه به دليل محدوديت هاي مالي و مكاني غير محتمل تر مي باش ) ، قرارگيري چاپ بنر فوري در الويت اقدام ( كه به دليل بي نظمي هاي احتمالي و ايجاد توقعات نابجا منجر به ضايع شدن حق ديگر مشتريان مي شود ) و ارتقا و تقويت عوامل سخت افزاري و نرم افزاري موثر در چاپ بنر ( مانند هيترهاي پر سرعت تر ) .

در ادامه مي توان افزود كه تسريع انجام امور ، علاوه بر رضايت مشتريان ، باعث بهره مندي بيشتر خود متصديان اين امر از زمان و هزينه نيز مي شود ، چاپ فوري بنر سبب مي شود تا كار تعداد بيشتري از مراجعين انجام شده و اين خود سبب افزايش سود آن ها مي گردد . در ماشين آلات پيشرفته چاپ ، عرض زياد چاپگر از ويژگي هاي قابل توجه آن مي باشد . با افزايش عرض چاپگر ، خروجي كار توانايي توليد شدن در ابعاد بزرگ را دارد كه اين امر سهولت و سرعت چاپ اين گونه ها را بالا مي برد .  غلطك لاستيكي بزرگ و روان اين ماشين آلات ، سيستم تنظيم ولتاژ هد ( كه پيشتر به صورت مستقيم و سخت افزاري انجام مي شد ، ولي اكنون انجام اين كار به صورت نرم افزاري نيز ميسر است ) ،  بهره گيري از سيستم هاي گرمايشي اولتراسونيك كه با ايجاد گرماي چند جانبه و ارتعاش به خشك شدن رنگ بنر كمك كرده و در نتيجه سرعت چاپ زياد مي شود ، وجود سنسورهاي حساس به اتمام جوهر و اعلام به موقع در شرف اين اتفاق ( كه سبب مي شود تا اپراتور به موقع به تعويض آن پرداخته و جوهر به هنگام انجام كار مشتري تمام نشود ) ، تنظيم درجه حرارت خشك كن ( كه بالطبع با افزايش دما سرعت انجام فرآيند افزايش مي يابد ) و امكان همزمان تزريق رنگ و اعمال حرارت از ديگر ويژگي هاي ماشين هاي چاپ پيشرفته مي باشد كه تمامي ويژگي هاي منجر به چاپ فوري بنر مي گردد .

 

چاپ بنر


ادامه مطلب
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۵۲:۵۳ ] [ ادمين ]
نظرات (0)

بي ترديد روز تولد هر شخصي ، يكي از خاص ترين تاريخ هاي زندگي و روزهاي سال مي باشد . روزي كه وارد پيكر دنيوي خود شده و از موهبت هاي بي پايان اين جهان بهره مند گشته است . از سويي ديگر ، روز تولد اين فرد براي اطرافيان وي نيز روزي ميمون و فرخنده مي باشد ، چراكه در اين روز قدوم نورسيده اي به زندگيشان باز شده و رنگ تازه اي به آن بخشيده است . همواره يكي از دلايل ذوق و شوق فراوان كودكان و البته بزرگسالان  براي فرا رسيدن روز تولدشان ، دريافت هداياي بزرگ و كوچكيست كه در شايد در مواقع ديگر سال ، امكان حصول آن را نداشته باشند ، از سوي ديگر عطف همه نگاه ها به سمت آن ها ، مي تواند براي يك شب به ابر قهرمان بودنشان صحه گذارد .  اما براي بزرگسالان ، شرايط به گونه ديگري پيش مي رود . انسان ها با افزايش سن و گرفتاري در ورطه زندگي روزمره ، دست و پنجه نرم كردن با مشكلات و تجربه شرايط دشوار ، علاوه بر از بين رفتن رمق و ذوق دوران كودكيشان در ايامي مشابه ، توقع خود مبني بر دريافت كادو و هديه را نيز تا حدي از دست مي دهند . در اين سن ، شايد دريافت يادبودي ولو در شمايل يك نقاشي ، دست نوشته و يا پيام تبريك نيز احساس خوبي در آن ها القاء كند . نا گفته نماند كه حس غافل گيري در قيد و بند سن و سال اسير نمي شود و آدميان ، تجربه هيجان از اين جنس را در تمامي برهه هاي زندگي دوست دارند . با جمع بندي موارد فوق ، مي توان اينگونه اذعان داشت كه چاپ بنر تبريك تولد مي تواند يكي از بياد ماندني ترين هداياي تولد هركسي شود . هديه اي كه منتقل كننده حس غافلگيري بوده ، از سطح توقعات فرد مذكور بالاتر نرفته ، ايده اي بكر و غير تكراري مي باشد و از همه مهمتر انتقال دهنده عشق و علاقه اي وافر به فرد مورد نظر مي باشد . در هنگام چاپ بنر تولد در ابعاد مختلف ، چاپ عكسي از كودكي ، تصويري از ماجرا و رويداد ، مكان ، شخصيت و يا ساير علاقه مندي هاي باب ميل فرد مذكور در پس زمينه بنر ، مي تواند بسيار تاثير گذار و لذت بخش باشد . استفاده از جملات احساسي ، عاطفي ، پند آموز و حتي فكاهي نيز مي تواند تصوير پاك نشدني در ذهن فرد بجاي گذارد .  در پايان لازم به ذكر است كه چاپ بنر به عنوان كادوي تولد و يا وسيله اي تزئيني از سوي ميزبان ، حركتي بكر تلقي شده و عكس العمل سايرين در برابر آن بسيار ديدني خواهد بود . با چاپ بنر تولد ، از نظر جنبه هاي مالي نيز به تهيه كنندگان آن فشار چنداني وارد نمي شود ، اين در حاليست كه شايد با هزينه هاي چند برابري نيز نتوان هديه اي جذاب ابتياع كرد .


ادامه مطلب
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۵۱:۳۹ ] [ ادمين ]
نظرات (0)

بدون شك يكي از بزرگترين محدوديات بشر براي خريد اجناس و بهره مندي از خدمات گوناگون ، ميزان بودجه اختصاص داده شده به آن امر مي باشد ، كمااينكه با وجود بودجه كافي و سرمايه زياد ، خريد مرغوبترين كالا ها و بهره گيري از كامل ترين خدمات كار دشواري به نظر نمي رسد . از اين روي هنر انسان هاي مقتصد نيز در شرايط كنوني خودنمايي مي كند . زماني كه قيمت ها افسار گسيخته شده و روند صعودي روزافزوني را مي پيمايند ، قدرت تشخيص خريد كالا و خدمات در زمان صحيح و مكاني مناسب رمز موفقيت اقتصادي مي باشد . بَرنوشته و چاپ بنر نيز به عنوان كالايي تجاري  ( با حفظ ويژگي هاي خدماتي خود ) از اين قافله عقب نمانده و دستيابي به آن در شرايط بهينه اقتصادي ، امري قابل توجه مي باشد . شايد به هنگام صحبت در مورد چاپ بنر ارزان ، اولين مطلبي كه به ذهن خطور كند ، استفاده از متريال ارزان قيمت ، روش هاي سنتي و كاستن افزونه هاي دلخواه باشد ( مانند نوشته هاي دست نويس روي پارچه هاي چلوار ) ، اما گاهي خدمات با كيفيت بالا و قيمت ارزان نيز يافت مي شود . يكي از راه هاي چاپ بنرارزان آگاهي از ميزان دقيق توقعاتمان مي باشد . به عنوان مثال شخصي براي عرض خير مقدم به حجاج در صدد چاپ بنر مي باشد ، توجه به اين نكته كه عمر مفيد اين بنر ۱ هفته بوده و پس از آن سرنوشتي نا معلوم دارد ( در صورت تغيير ناپذيري اسماء ) ، فرد سفارش دهنده مي تواند محصولي ارزان تر را مد نظر خود قرار دهد . آگاهي از قيمت پارچه هاي خام ، رنگ ، استهلاك ماشين آلات و تعرفه هاي موجود نيز قدرت مقايسه بيشتري به كارفرمايان داده و سبب مي شود تا از ميان چند گزينه ، انتخاب وي به جاي برگزيدن اولين ترين گزينه پيش روي ، مفيدترين ، با كيفيت ترين و اقتصادي ترين آن ها شود . در مواقعي نيز نا آگاهي از تفاوت محصولات و فرآورده ها باعث گران شدن چاپ بنر مي شود . بطور مثال با آگاهي از تفاوت ميان « بنر » و« فلكسي فيس » مي توان آن ها را بجاي هم بكار نبرد و قيمت متناسب با محصول مورد نظر پرداخت كرد . در مثال فوق ، فلكسي فيس يا فلكسي نوعي بنر با قابليت عبور نور از دل خود مي باشد كه سبب مي شود تا نوشته هاي آن در طول شب ، بواسطه نور پشت آن خوانا باشد ، در صورتي كه بنرهاي معمولي داراي ضخامت بيشتري بوده و براي روشنايي آن بايد از نور خارجي استفاده كرد . اطلاع از همين موضوع ساده مي تواند متقاضيان را از انتخاب ماده اوليه اشتباه بر حذر دارد ، مطلبي كه برخي از متصديان چاپ بنر به مراجعين اعلام نمي دارند . علاوه بر جنس پارچه ، تغييرات در نوع رنگ ، پرينتر و متدهاي استفاده از آن ها و ابعاد نيز مي تواند در توليد چاپ بنر ارزان نقش بسزايي داشته باشند . تيراژ بنرها از ديگر عوامل ارزان شدن قيمت تمام شده آن ها مي باشد ، طبيعيست كه با افزايش تعداد آن ها ، هزينه هريك شامل تخفيف شده و با قيمت مناسبتري مهيا مي گردند .

 

چاپ بنر


ادامه مطلب
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۵۰:۰۰ ] [ ادمين ]
نظرات (0)

بنر با بياني ساده ، به پارچه منقش به تصاوير ، نوشته ها ، علائم و اعداد مختلف مي گويند كه منتقل كننده پيامي خاص مي باشد . بنرها مي توانند در زمينه هاي مختلفي از جمله در انتقال پيام هاي فرهنگي ، اجتماعي و سياسي ( مانند پندهاي كاربردي توسط شهرداري تهران در سطح شهر ) ، مذهبي ( مانند تصاوير مذهبي در ماه مبارك رمضان يا محرم – ورود حجاج و كربلايي ها ) ، ملي و بين المللي ( مانند نمايشگاه ها و يا تهييج عموم مردم براي شركت در انتخابات مختلف ) ، اتحاديه هاي صنفي ( كه وظيفه پيام رساني به مخاطباني خاص را دارد ) ، كسب و كار ( كه وظيفه تبليغ محصول يا خدمتي را به دوش مي كشد ) و بنرهاي ترحيم و تبريك مورد استفاده قرار مي گيرند . وجه مشترك چاپ بنر هاي فوق ، انتقال مفهوم در قالبي محدود مي باشد . در چاپ بنر ، استفاده از طرح هاي خلاقانه ، ادبياتي در خور مخاطب ، رنگ هاي جذاب در كنار فونتي خوانا و همچنين ايجاد سوال و چالش در ذهن مخاطب ، رمز گيرايي و موفقيت آن مي باشد . با استناد به تعاريف فوق ، يكي از قديمي ترين بنرهاي موجود در ادبيات فارسي ، درفش كاوياني مي باشد با داشتن المان هاي يك بنر از جمله ساختار پارچه اي ( چرمي ) و تاثير گذاري روي عامه مردم و تبديل شدن به يك نماد ، الهام بخش انسان هاي زيادي بوده است . اين روند در طول تاريخ ما با نمايش حكومت و سلسله هاي گوناگون بوجود آمده تا به شكل امروزي خود رسيده است . در زمان معاصر ، چاپ بنر و نصب آن در ابعاد بزرگ سبب جلب نظرات بسياري مي گردد و اين افزايش مخاطب ، عاملي در ترويج بيشتر پيام ، تاتيرگذاري قدرتمندتر ، فروش بيشتر و … مي شود . چاپ بنر به روش هاي گوناگوني امكان پذير است ، اما طريقه ساخت آن با كمك تكنولوژي روز به كمك ۲ روش « سالونت » و « اكوسالونت» رسميت بيشتري دارد . از ويژگي هاي چاپ بنر با روش سالونت مي توان به سرعت بالا ، هزينه كم و برآورده كردن نيازهاي حداقلي متقاضيان آن اشاره كرد . در روش اكوسالونت نيز به دليل تزريق رنگ در ابعاد بسيار كوچك ، زمان و هزينه كار بالاتر مي رود ولي كيفيت كار نهايي با هيچ نمونه ديگري قابل قياس نمي باشد . تولد و رشد روش هاي نوين چاپ بنر و توليد محصولاتي مقاوم ، با كيفيت و ارزان سبب شده است تا بازار بنرهاي دست نويس كه مدل سنتي موارد فوق مي باشند كساد شده و تمايل كمتري براي استفاده از آن ها وجود داشته باشد . وينيل (ماده شيميايي ) ، وينيل شبكه اي و لمپوست نيز از مرسوم ترين اجناس چاپ بنر مي باشند . وينيل ماده اي شبه پلاستيكيست كه چاپ بنر روي آن ، سبب درخشندگي كار و كيفيت بالاي رنگ هاي آن مي باشد ؛ خاصيت ضد آبي آن باعث شده است تا علاوه بر مقاومت در برابر باد و باران ، قابليت شستشو را نيز داشته باشد . مدل مشبك آن نيز توانايي عبور باد را از خود دارد ، در نتيجه باد و طوفان نيز آسيب زيادي به آن نمي رساند . لمپوست بنر نيز علاوه بر مشخصات مذكور ، داراي قدرت ارتجاعي فراواني مي باشد و در صورت ايجاد تنش ميان بنر و باد ، باران ، ضربه ، حرارت و … حالت اوليه خود را بدست مي آورد


ادامه مطلب
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۲:۰۶ ] [ ادمين ]
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ]
درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب